d

مطالب خواندنی ما را از دست ندهید _

در یک کلمه، جایی که مصرف کننده‌ها به طور فزاینده به دنبال اصالت و ارتباط هستند، یک پلتفرم همرسانی عکس این فرصت را در اختیار برندها قرار می‌دهد که بخشی از این گفت‌وگو باشند. با اینستاگرام کسب و کار‌های کوچک مانند میسوما می‌توانند روایت خود را بیان کنند و هزینه‌های گزاف تبلیغات را دور بزنند و برای برندهای بزرگی مانند پرنود ریکارد فرصت ایجاد گروه‌ها و جمع‌های وفادار و اختصاصی برای اطلاع‌رسانی فراهم می‌شود.

تمامی روش های بازاریابی را برای شما دسته بندی و مرتب نموده ایم که اگر هرجایی با آن مواجه شدید بتوانید اطلاعات اندکی درباره آن داشته باشید. ما در سرفصل های دیگر راجع به جزییات این روش های بازاریابی با شما صحبت خواهیم کرد. 1- بازاریابی رابطه‌ای(affiliate marketing): پرداخت به یک رابط یا آشنا برای […]

تبلیغات رقابتی از جمله روش های تبلیغات هدفمند به حساب می آید که کمک می کند جایگاه خود و دیگر برند ها را در بازار پیدا کنیم و با در نظر گرفتن این نکته مهم برنامه هایی از پیش تعریف شده ای را برای معرفی برند خود اجرا نماییم.

شلوغی، تراکم بالا، سرعت، ترافیک و آلودگی، عناصری هستند که در فضای اطرافمان پخش شده اند و تبلیغات در لابه لای این به اصطلاح بازار شام، بسیار سخت و حساس خواهد بود؛ اگر هدفمند تبلیغات نکنیم، یعنی نتوانسته ایم خوب خود را به جامعه اطرافمان بشناسانیم و محکوم به شکست هستیم. راهکارهای تبلیغاتی خاص و بکر می توانند ما را از مواجه با شکست دور کنند...

آرکتایپ ها (شخصیت های برند) برداشت هایی از شخصیت های کهن الگوها هستند و کمک می کند تا ما بهتر مفهوم شخصیت برند را درک کنیم و بتوانیم آن را برای برند خود خلق کنیم. ما از این شخصیت ها و رفتارها کمک میگیریم تا هرچقدر بهتر بتوانیم شخصیت برندی که قرار است مردم و مخاطبان با آن ارتباط برقرار کنند را بسازیم.

رسالت وجودی ما کمک به کسب‌و‌کارهای کوچک است، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مشاغل خانگی که کمتر از 50 کارمند داشته باشد. تاکنون به بیش از 100 بنگاه اقتصادی مشاوره تخصصی و منحصر‌به‌فرد داده و در تلاشیم در این بازار پرتلاطم و نا آرام از بستر و جریان درآمدزایی شما محافظت کنیم.